2010 Kova Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumları, Kova Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumu

Konusu 'Kova Burcu' forumundadır ve Duru tarafından 28 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. Duru

Duru Administrator

2010 Kova Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumları, Kova Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumu

KOVA BURCU

Kovalar için mayıs iki yüzlü davranacak,tam her şeyin yolunda gittiğini düşündüğünüz anda planlarınızda bazı değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz.Bu ay içinizde büyük ölçüde bir enerji potansiyeli söz konusu Ancak bu enerjiyi ölçülü olarak kullanmazsanız hayal kırıklıkları gündeme gelebilir.ayın sonlarına doğru etki alanınıza giren bazı gezegenler size şans ve iletişim ustalığı sunacak o günlerde çevrenizdeki kişilerle iletişim konusunda başarılar yakalıya,bilirsiniz.Ayın 25,inden sonra bir kez daha belirsizlik içine düşeceğiniz bir zaman zarfı daha var, işleriniz konusunda karar vermekte çekimser davranacak olabilirsiniz, telaş yapmadan sakin bir tavır içinde ele alacağınız konuların sonu kayıp olmayacaktır. Kararlarından emin olmayanlar en iyisi bu dönem karar vermesin.Yada fikirlerine güvendiğiniz birisinden yardım isteyin. Aşk konusunda bu dönem duygularınızı çok iyi sorgulamalısınız,burcunuzda etkili olan oluşum ikileme düşmenize neden olabilir,kendinizden emin olmadıkça, eskiyi bitirip yeniye başlamaktan kaçınmalısınız.

TAROT yorumu – Daha önce yaptığınız bir telefon görüşmesi ile ilgili olarak ki (olumlu geçen bir görüşme ) Bu konu ile ilgili bir cevap bekleyeceksiniz,bir kabul,bir onay,bir görüş bildirme,gibi.
  2. edkim

edkim New Member

Ce: 2010 Kova Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumları, Kova Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumu

işti bu benim burcum ..İdere eder bu ay için bu yorum
  3. SonDarbe

SonDarbe New Member

Ce: 2010 Kova Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumları, Kova Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumu

işti bu benim burcum ..İdere eder bu ay için bu yorum

katılıyorum benimde burcum bu

Sayfayı Paylaş