2013 Haziran Ayı İkizler Burcu Yorumları / İkizler Burcunu Haziran 2013′te Neler Bekl

Konusu 'İkizler Burcu' forumundadır ve Duru tarafından 23 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Duru

  Duru Administrator

  [​IMG]
  İkizler Burcunu Haziran 2013′te Neler Bekliyor?
  12 yılda bir, coşkun Jüpiter burcunuzu bir yıllığına ziyaret ederek, iyi haberler getiriyor ve bir başka fırsat döngüsünü başlatıyor. Bu gazlı dev 11 Haziran’da Benliğe ilişkin 1. Evinizi güçlendirmeye başladığına göre özgüveniniz hızla yükseliyor. Ama bu ay iyimser umutlar ve gerçekdışı hayallerin bir dansıyla geçiyor, çünkü Jüpiter, destansı Neptün’le 25 Haziran’da doruğa ulaşacak endişeli bir kare açıya doğru yavaşça ilerleyerek, beklentilerinizi bir bütün olarak ele almanızı sizden istiyor.
  Bu arada, Gruplara ilişkin 11. Evinizdeki uçarı Uranüs, Ortak Kaynaklara ilişkin 8. Evinizdeki acımasız Plüton’la 24 Haziran’da kare açı yaparken, parayla ilgili beklenmedik bir çatışma sizin ve özel ya da iş arkadaşlarınız arasında patlak verebilir. Birisi parayı ya da aşkı geri çekmek gibi manipülatif davranışlarla üzerinizde güç kullanarak, kontrolünüz dışındaki beklenmedik olaylara neden olabilir. Neyse ki bu sadece bir açılış volesi; Uranüs-Plüton kare açısı 16 Mart 2015’e kadar yedi kez olacağına göre, mücadelenin sonraki raundunu düşünmek için zamanınız var.
  4 Haziran’da Yay’daki Dolunay Tutulması İlişkilere ilişkin 7. Evinize düştüğüne göre bir iş ya da kişisel ilişki hayatınıza heyecan getiriyor. Merkür 7 Haziran’da burcunuzdan çıkıp iç gözlemle ilgili Yengeç’e girdiğinde geri çekilin ve hislerinize iyi bakın. 19 Haziran’da İkizler’deki Yeniay, yeni bir başlangıç için sizin zamanınız, yine de 20 Haziran’da Yaz Gündönümü’ne o kadar yakın ki, ilerideki büyük değişimlere yaklaşırken objektifliğinizi kaybedebilirsiniz. Neyse ki zihinsel Merkür 25 Haziran’da hayat dolu Aslan ve Bilgiye ilişkin 3. Evinize girdiğinde kendinizi daha kararlı bir biçimde ifade edebilirsiniz.  [​IMG][​IMG]

Sayfayı Paylaş