2013 Nisan Ayı Başak Burcu Yorumları / Başak Burcunu Nisan 2013 te Neler Bekliyor

Konusu 'Başak Burcu' forumundadır ve Duru tarafından 22 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. Duru

  Duru Administrator

  [​IMG]
  Nisan 2013 Başak Burcu Yorumu
  Bu ay çoğunluk gezegenlerin 8. evinizde olması cinsel yaşamınızı geçen aydan daha yoğun hale getirecek. Bu noktada cinsellikte aşırıya kaçarak yaşamsal enerji düzeyinizi düşürmemeye çalışmalısınız.
  Bu yüzleşme rüyalar[​IMG] okuyacağınız kitaplar[​IMG] alacağınız haberler ufak tefek tehlikeler atlatmakla gerçekleşebilir. Tüm bu deneyimler size yaşamın ne kadar kısa ve değerli olduğunu hatırlatacak. Bu aydan sonra yaşamda önceliklerinizi ve neyin değerli olduğunu belirlemeniz gerekiyor.

  Bu ay maliye İle sorunları olan Başaklar bu problemlerini çözme olanağı bulacaklar. Yılbaşından beri maddi durumu her geçen gün daha iyiye giden eş[​IMG] ortak veya sevgilileriniz bu ay size eli açık davranacak.
  Bu ay borçlarınızı ödemek içinde uygun bir dönem olacak. Borçlarınızın tümünü ödeyemeseniz bile en azından yeniden yapılandırmaya gidebilirsiniz. Ödeme yapmadan önce borçlarınızı iyi analiz edin ve en fazla gelirinizin % 30'u kadar bir miktarla geri ödeme yapmaya çalışın. Nisan ayı Başaklar için borç ödeme kadar borç alma kapasitelerinin arttığı ve daha iyi koşullarda borç veya kredi bulabilecekleri bir dönem olacak.
  Şanslı Günler: Nisan 5[​IMG] 6[​IMG] 14[​IMG] 15[​IMG] 22[​IMG] 23[​IMG] 24  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Sayfayı Paylaş