2014 Şubat Ayı Yay Burcu Yorumları / Yay Burcunu Şubat 2014′te Neler Bekliyor?

Konusu 'Yay Burcu' forumundadır ve Duru tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Duru

  Duru Administrator

  [​IMG]

  YAY ŞUBAT AYI- İŞ VE KARİYER

  3-9 Şubat haftası: İş konularında mutlaka aklımızı başımızda olmalı. Çünkü hafta başındaki görünüm, her ne kadar olumlu gibi gözükse de biz tercihlerimizi doğru belirlemek durumundayız. Bazen bilinmedik durumlar, şartlar, nedenler yüzünden farklı gelişmelerle karşılanabilir. Onun içindir ki, ideallerimizin çok iyi farkında olmamız lazım.
  10-16 Şubat haftası: Merkür geri hareketi nedeniyle özellikle iş konularında bilinçli olmak durumundayız. Görüştüğümüz kişilere dikkat edelim. Bu kişilerin bizi yanıltmasına izin vermeyelim. Yarım kalan işlerimizi bitirelim veya üstünde çalıştığımız projelere bir bakalım. Eksiğimiz var mı? Girişim konularında temkinli ve her olasılığı gözden geçirerek hareket edelim. Kendimizi daha güçlü ifade edebilmek için, bilgilenmeye önem verelim.
  17-23 Şubat haftası: Merkür geri hareket dönemindeyiz. Öncelikle araştırmalarda bulunmak, bilgilenmek, yarım kalan işleri bitirmek yönünde gayet olumludur. Ancak girişimde bulunmak, uygulamaya geçmek, düşünmeden karar vermemek lazımdır. Bir de lütfen gereksiz yere zaman kaybettirici olan uğraşılardan kaçınınız. Olumsuz düşünmeyiniz. Hayatın güzelliklerinden şüphe etmeyiniz. Karşınıza çıkabilecek teklif veya işler olduğunda olur yanıtı vermeden önce düşününüz. Disiplinli çalışmayı ihmal etmeyiniz. İncelemeden hiçbir evrak, sözleşme veya belgenin altına imza atmayınız.
  24-28 Şubat haftası: Özellikle bir iş, finansal bir mesele söz konusu olduğunda ciddiyetle üzerinde durmayı ihmal etmeyelim. Yöneticiniz Jüpiter bu hafta son derece önemli bir görünüm yapacak. Bu durum, kişisel anlamda tüm odak noktanızda başkalarıyla olan paylaşım, ortaklık, mali konular baş sırada yer alıyor. Ancak bu enerji, dürtüsel davranmamanız gerektiğini işaret ediyor.
  [​IMG]

Sayfayı Paylaş