Boş Cv Örneği (Boş Özgeçmiş Örneği)/ Boş Cv Örneği

Konusu 'Meslekler' forumundadır ve Duru tarafından 25 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. Duru

Duru Administrator

iş arayanlar için hazır boş cv sadece bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.

KİŞİSEL BİLGİLER

Adı Soyadı :
    Doğum Yeri ve Tarihi :
    Ev Adresi :

Tel :

Mail :

EĞİTİM

• Lise (19… mezunu)
    • Üniversitesi …………… Bölümü (19… mezunu)

İŞ TECRÜBESİ

• Firma adı / Çalıştığı bölüm (Ünvanı / Çalıştığı yıl aralığı)

SERTİFİKALAR

Makina Mühendisi İleri seviye 3 boyut ve görselleştirme

BİLGİSAYAR BİLGİSİ

AutoCAD 2008 (Çok İyi Düzeyde)
    3ds Max 2008 (Çok İyi Düzeyde)
    Donanım (İyi Düzeyde)
    MS Windows (İyi Düzeyde)
    MS Office (İyi Düzeyde)

REFERANSLAR

Özçelik Makina Sanayi (Tel)

DİĞER

• B Tipi Sürücü Ehliyeti (2001)
    • Sigara kullanmıyor

HOBİLER

Basketbol, Masa tenisi, Sinema

Not:Doc dosyası halindeki şekli eklentidedir.
  2. Melek

Melek Super Moderator

Ce: Boş Cv Örneği (Boş Özgeçmiş Örneği)/ Boş Cv Örneği

Ön Yazı Örneği [Yeni Mezun]

Sayın yetkili,
    Eğitim geçmişime ve kişisel özelliklerime uygun, şirketinize değer katabileceğim bir pozisyonda çalışma isteğimi iletmek istiyorum. Şirketinizin yaptığı büyük projeleri yakından takip etmekteyim. Özgeçmişimin, yeteneklerimin iş tanımınıza ve şirketiniz bakış açısına uygun olduğunu düşünüyorum.
    2008 yılında İstanbul Üniversitesi İnşaat mühendisliği Bölümünden mezun oldum. Eğitimim süresince aldığım temel bilgiyi şantiyelerde yapılan işlerle birleştirerek inşaat mühendisliği kariyerimi geliştirdim. İçinde yer aldığım stajlar ve diğer çalışmalarım sayesinde takım çalışması ve proje yönetimi konularında kendimi geliştirme fırsatı buldum. Çalıştığım özel projeler sayesinde bir çok inşaat kalemini aynı anda görme ve tecrübe edinme olanağım oldu.
    Kısa vadede eğitim geçmişimin ve kişisel özelliklerimin yardımıyla şirketinize değer katmayı, uzun vadede ise aldığım eğitim doğrultusunda bütün inşaat dallarına çok iyi hakim olan, ikili insan ilişkilerinde başarılı, yaptığı işlerle kendinden söz ettiren ve her zaman gelişen teknoloji ışığında kendini sürekli yenileyen bir mühendis olmak.
    Ekteki özgeçmişimin şirketinize değer katabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmesini rica ediyorum. Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle karşılıklı görüşmek isterim.
    İlginize şimdiden teşekkür ederim.
    Saygılarımla,
    Ad, Soyad
    Adres, Tel, E-Mail
  3. Melek

Melek Super Moderator

Ön Yazı Örneği [Deneyimli]

Sayın Yetkili,
    Eğitim geçmişime ve kişisel özelliklerime uygun, şirketinize değer katabileceğim özellikle dış ticaret, ithalat-ihracat, uluslararası pazarlama departmanlarında çalışma arzumu belirtmek istiyorum.
    Yurtdışında sektörel ve ürünsel bazda Türkiye'den en çok talep edilen mal ve hizmetler konusunda araştırma yapmaktayım. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda Mermer Fuarı başta olmak üzere spesifik ürünlere dayalı fuarları takip etmekteyim. Aynı zamanda tercüman olarak bu fuarlarda katılımcıların satışlarına yardım ettim. 25 Haziran 2008-26 Şubat 2009 tarihleri arasında Kordon Gümrük Müşavirliği firmasında İthalat Müşteri Temsilcisi olarak çalıştım. Burada bulunduğum süre içerisinde ürün araştırmalarım doğrultusunda İngilizce yazılı ve sözlü müşteri görüşmelerini yürüttüm, İzmir ve çevre illerde bulunan dış ticaret firmalarının mal çekim işlemlerinin yürütülmesine katkıda bulundum. Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engelim bulunmamaktadır.
    Çalışmak istediğim dış ticaret sektörü ile ilgili temel bilgi edinebilmek amacıyla, İzmir Ticaret Odası'nın düzenlediği Dış Ticaret ve Uluslararası Pazarlama Uzmanlık Sertifika Programı'nı bitirdim.
    Özellikle insan ilişkilerinde empati ile yaklaşımımın, güler yüzlü ve pozitif oluşumun, takım çalışmasına değer vermemin, çevremle huzurlu ve uyumlu bir şekilde çalışmanın önemini bilmemin çalışma hayatında yardımcı olacağını düşünüyorum. Kısa vadede, eğitim geçmişimin ve kişilik özelliklerimin yardımıyla şirketinize değer katmayı, uzun vadede ise kendimi geliştirerek yükselmeyi hedefliyorum.
    Sonuç olarak; ekteki özgeçmişimin şirketinize değer katabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmesini rica ediyorum. Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle karşılıklı görüşmek isterim.
    İlginize şimdiden teşekkür ederim.
    Saygılarımla,
  4. Melek

Melek Super Moderator

CV'nizin başına ekleyeceğiniz kısa bir kapak mektubu, sizinle aynı seviyede olan adaylar arasında sizi öne çıkarır.
    Kapak mektububu kısa, kolay okunabilen, çarpıcı, nokta nokta, yalın bir dille yazın.
    Mektubunuzdan hevesiniz, heyecanınız ve enerjiniz hissedilsin, asla sıkıcı olmasın.
    Belli bir isime veya İK Departmanı’na hitaben yazın.
    Çok kısa yazın, olabildiğince dürüst ve içten olmaya özen gösterin.
    Klişeler kullanmaktan uzak durun ve özgünlüğünüzü koruyun.
    Herhangi bir dil veya imla hatası olmamasına çok dikkat edin.
    Neden mülakata alınmanız gerektiği sorusunu ön yazınızda cevaplayın, mülakat talebinizi belirtin.

Sayfayı Paylaş