Ender Saraç Zerdeçal Zerdeçal Nasıl Kullanılır Zerdeçal İle Nasıl zayıflarım Zerdeça

Konusu 'Şifali Bitkiler' forumundadır ve Mahsumo tarafından 25 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

 1. Mahsumo

  Mahsumo New Member

  Ender Saraç Zerdeçal
  Zerdeçal Nasıl Kullanılır
  Zerdeçal İle Nasıl zayıflarım

  Zerdeçal, nane ve yeşil elma kokularını yanınızda bir cep telefonu gibi taşımanızın size çok faydası olacağını biliyor muydunuz ? Evet, yanlış duymadınız. Zerdeçalı koklayarak, iştahınızı kapatabilirsiniz. Kilolu insanların vücut tiplerine göre beslenmeleri ve zayıflamaları gerekir. Sağlıklı zayıflamanın sırlarından bir tanesi kuşkusuz, zerdeçaldır.

  Sigara içerek, iştahınızı kapatmak yerine, zerdeçal, nane gibi bitkileri kullanarak zayıflayabilirsiniz. Sigara sağlığa zarar veriyor, fakat bitkiler vermiyor, seçim sizin.

  Zerdeçal sarı çiçekleri ve büyük yaprakları olan çok yıllık otsu bir bitki olduğu gibi Pakistan, çin, Hindistan gibi ülkelerde kısacası Asya’nın tropik bölgelerinde kendini boy gösteren bitkidir. Bitkinin altındaki ana rizomları armut veya yumurta gibi görünürler. Yan rizomları ise parmak şeklinde görünür. ıç yüzü sarı renklidir, ve biraz acımsı bir tadı vardır. Zerdeçal ile zayıflamak mümkün, yanınızda bulundurabilir, yemek hissiniz gelmeden önce koklayabilir, ve az yemenizi sağlayabilirsiniz.

  Zerdeçal Nasıl Kullanılır?

  Zerdeçal bal ile karıştırılıp ya da yemeklere katılarak kullanılabilir.
  Kapsül halinde günde 1-3 tablet alınır.

Sayfayı Paylaş