Erkekler İçin Tesbih modelleri Resimleri-Erkek Aksesuarı ( Tesbih Modelleri )Tesbih

Konusu 'Erkeklere Özel' forumundadır ve Viole tarafından 22 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. Viole

Viole Administrator

Erkekler İçin tesbih modelleri Resimleri-Erkek Aksesuarı Tesbih Modelleri

2. Viole

Viole Administrator

Ce: Erkekler İçin Tesbih modelleri Resimleri-Erkek Aksesuarı ( Tesbih Modelleri )Tesb

3. **CaNoCaN**

**CaNoCaN** New Member

Ce: Erkekler İçin Tesbih modelleri Resimleri-Erkek Aksesuarı ( Tesbih Modelleri )Tesb

anah ilki kessin oltu şeysi :))

geçen ay benim harife bide babama yaptırdım bayaa tuzlu oldu valla

zira isimlerini yazdırdım taşlarına

tuzlu olmasıda oltu olmasından değl isimlerdendi :)))

anam kadere bak bendeki babamın adı isim 5 soyisim 6 harf

kocanınki isim 4 soyisim 8 harf :))))))

gümüşle işliyolarmış isimleri

öldüm anlıycaanız :))))))
  4. Viole

Viole Administrator

:muhaha::muhaha::muhaha:Öşşş öşş ben seni sevdim bak ne dicem

CaNoCaN yakında benimde doğum günüm eğerki şöle altın .pırlanta neyim şey eteceksen yani anlıyacağın altın külye alacaksan benim ismimi kısa birden korkmıyasın diye alıştıra alıştıra yazayım dedim :D:D
  5. Almira

Almira Administrator

Teşekkür viole cenende durmamış parmağında :)
  6. Viole

Viole Administrator

Hıhh almiş sana üyülükte yaramıyor bunları neden indirdim bilgin olsun almiş :D:D
    BASI erkekler eşlerin cenelerinden ,dırdırından ....kurtulmak icin yaaa sabır yaa sabır diye ceksinler diye ben birtane senin cehizine koyacam almiş :D:D
  7. Almira

Almira Administrator

Bence sen kendi cehizine koy tesbihi
    sende ya Sabır ceker seni alıcak zavallı maşallahın var :)

Sayfayı Paylaş