FiFa 2005 Hileleri Oyun Hileleri, Oyun Hilesi

Konusu 'Oyun Hileleri' forumundadır ve imparator tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

 1. imparator

  imparator Active Member

  İlhan mansız hareketi


  İlhan ın arkadan topukla kaldırma hareketi ise şöyle.

  Öncelikle Topu E ile sürüyorsun top önünde boşta iken Shift e basılı tutun daha sonra yön tuşlarıyla ileri geri ileri geri yapın ama seri bi şekilde hareket bu şekilde yapılıyor.

  Pc tuş kombinasyonları

  C+D Fake shot atar. Z ye bastıktan sonra Shifte basıp adamın koşacağı yönü belirleyin sonra A ya basın adam o yöne doğru depar atıyor.
  Kaleye doğru koşarken Sol+Sağ(Beraber)+Shift Topu ayağının üzerinde sektirip geriye önüne düşürüyor. Ayrıca tam top sekerken şut çekince mükemmel goller oluyor.

  q+d aşırtma şut
  q+s pasın hızını ayarlayabiliyorsunuz
  q+a havadan arapası
  q+w koşuyoluna pas
  c+d fake şut (yani vuruyormuş gibi yapıp vurmama)

  Z'ye basınca ardından A'ya basarsan havadan adamın ayağına top atmış olur. z+shift+yön+a ya basarsan oyuncuyu koşturur ve pas atar.

  shift+c yapıp sağa sola çektiğinizde sağa gider gibi yapıp sola çekiyor buda demek oluyorki ronaldinho'nun o gözle göremediğimiz insanı maymun edecek hareketi

  ve birde Penaltılar Rakip penaltı kullanırken hiçbir yere bakmıyorsun sadece ve sadece penaltıyı kullanacak olan rakibin kafasına bakıyorsun tam topa vurmadan önce eğer kafasını sola çeviriyorsa yani sola bakıyorsa sağa atacaktır sağa bakıyorsa sola atacaktır ikiside değilse ortaya bu kadar ve kaleciniz artık bir kahraman..

Sayfayı Paylaş