Jüpiter'in Etkileri - Terazi, Jüpiter'in Etkileri - Terazi Burcuna Etkileri Hakkında

Konusu 'Terazi Burcu' forumundadır ve Çiçek tarafından 30 Haziran 2009 başlatılmıştır.

 1. Çiçek

  Çiçek New Member

  Jüpiter'in Etkileri - Terazi, Jüpiter'in Etkileri - Terazi Burcuna Etkileri Hakkında
  Jüpiter'in Etkileri - Terazi;
  Ateş ve hava burçlarındaki ge­zegenlerin etkisi iyiyse, Jüpiter'­in Terazi burcunda olması son derece mutlu ve kârlı beraberlik­lerin, ortaklıkların müjdecisidir.Bunun anlamı, olağanüstü iyi bir evlilik, iyi, yetenekli çocuklar ve çocukların size getireceği övünç ve zevk demektir.

  İyi dostunsunuz. Dost edin­mekte de üstünüze yok. Cömert, hoş bir kişiliğiniz olması büyük bir ihtimal. İçten, yumuşak, ılımlı, na­zik... herkesi birden mutlu etme­ye çalışacak kadar sosyal bir mer­hamet anlayışınız var.Herhalde müzik veya sanat ye­teneğine sahipsiniz. Her tür kültü­rel veya entelektüel hareketi seviyorsunuz. Seyahat etmeyi çok se­ven, çok liberal ve anlayışlı birisi­niz. Merhametli ve yardımseversi­niz.

  Tiyatrodan, eğlence yerlerin­den hoşlanıyorsunuz ve bunlar­dan para kazanabilirsiniz. Toplum­da saygın bir yere sahip olmak en büyük arzularınızdan biri. En bü­yük kazançları evlilikten, ortaklık­tan, popüler girişimlerden elde edeceksiniz. Hepsinden önemlisi, siz adalet, merhamet, barış ve uyumun her yerde geçerli olması­na adanmışsınız. İnsanlığın maya­sı meselesindeki insanlar hep ya Terazidirler, ya Jüpiter'i Terazi de yer alan insanlardırlar. Keşke si­zin gibi milyonlarca insan daha ol­saydı.

Sayfayı Paylaş