Kapatılan Facebook Hesabı Tekrar Nasil Açılır? Kapatılan Facebook Hesabını Geri Açmak

Konusu 'Biliyormuydunuz' forumundadır ve Melek tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

1. Melek

Melek Super Moderator

Kapatılan Facebook Hesabı Tekrar Nasil Açılır? Kapatılan Facebook Hesabını Geri Açmak
    Kapatılan Facebook Hesabı Tekrar Nasil Açılır

Kapatılan Facebook hesabımı tekrar nasıl kullanıma açabilirim? Facebook’um kapatıldı nasıl tekrar açabilirim? Her zaman girdiğim Facebook hesabıma giremiyorum, sorun nedir? Facebook hesabı ne zaman kapatılır? Kapatılmaması için ne yapmalıyız? Kapatılan hesabı geri almak mümkün mü?

Facebook’un bu kadar popüler olmasındaki en büyük etkenlerden biri, kullanıcıların gerçek isim ve soyisimleri ile kayıt olmalarından kaynaklandı. Ama facebook bunu sağlarken, insanlara sayfalarının güvenlik seviyelerini kendilerinin ayarlayabilmesine olanak sağladı. Yani insanlar profillerini istediği kişiye açık tutup, istemediği kişiye kapatabiliyordu.

Klasik arkadaşlık sitelerinden farklı kılan ise SPAM (Aynı mesaj - reklam mesajı) mesajlarını engelleme sistemiydi. Bunun için de çeşitli sistemler kurdu. Bu spamcileri engelleyen sistem, facebook’u amacı dışında kullanmak isteyen bir çok kişiye bu siteyi kullanılmaz hale getirdi…

İsteyerek ya da istemeyerek kural ihlali yapan ve bu yüzden facebook’uma giremiyorum diyenler için çözüm olarak şunu öneriyorum : FACEBOOK YETKİLİLERİNE E-MAIL ATIN!

Facebook yetkilileri hesabınızı kapatmadan önce size bir uyarı e-mail’i atacaktır ama ingilizcemiz iyi olmadığı için biz o mesajları pek önemsemiyoruz… Halbuki bizi baştan uyarıyorlar…

Facebook hesabımıza girdiğimiz zaman şu yazı ile karşılaşırız : “Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.” Yani, hesabımızın admin tarafından kullanılamaz hale getirildiğini eğer bir sorunumuz varsa yardım sayfasına bakabileceğimizi söylüyorlar…

Neyse ki biz bu uyarıya aldırmıyoruz ve spam mesaj atmaya devam ediyoruz ve dolayısı ile facebook hesabımız bloke ediliyor…

Kapatılan facebook hesabımızın tekrar aktif hale getirilmesi için “disabled@facebook.com” adresine e-mail atmamız gerekmektedir…

Hepimizin ingilizcesi çok iyi derecede olmadığı için ben hazır bi mail yazmıştım onu sizler için buraya yazıyorum. Aynı şekilde gönderirseniz hesabınızın açılma ihtimali kuvvetlenir.

Genelde aynı mesajı kopyala yapıştır yaptığınız için facebook hesabınız bloke edilir.

Arkadaslar faceebook’dan gelen ilk mesaj’a karşilik Bu E-mail’i aticaksiniz. Sonra size Bir mail daha gelecek kırmızı yazdiğim Mail’i aticaksiniz. Hesabiniz Büyük ihtimal acilacaktir.

Arkadaşlar lütfen Kesin acariz demiyoruz Biz size sadece yardim etmek icin yapiyoruz bu işleri. Lütfen En aşşağidaki yorumlari okuyunuz. ve ondan sonra Yorum yapiniz.

Önemli Not : Kapatilan Facebook Adresinizdeki “Mail” adresiniz ile mail atiyorsunuz. Başka Bir mail adresi ile mail atarsanız size otomatik mesaj olarak. Lütfen geçerli mail adresi ile mail atınız der. Buna Dikkat Edin.

——————————————1. Kısımda Bu Mail’i Atacaksiniz.—————-

Hello Madam / Sir,

I made a big mistake. i wanted to my friends say something about me and i forgot to change the message. so you deleted my account.

i am very very sorry because of it. Can you active my account again please?

That is the warning “Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.”

What can i do to be activated my account again?

Regards…

2. Gelen E-mail’e karşilik İse bu Mail’i aticaksiniz ;
    hi admin..you are right..i hadn’t known the some rules so that im a new member.i have just joined to imaginary-world of internet,So i hadnt known the somethings.i apologize with you and i am sorry.Can you open my account for once?i will be grateful,i dont make a mistake again.Thank you!!!

bu Mesajdan Sonra size E-mail gelecektir. Büyük ihtimal hesabinizi tekrar değerlendirilecektir.

Peki kapatılan facebook hesabımı tekrar kullanıma açtığımızda, arkadaşlarımız ya da mesajlarımız aynen durur mu?

Evet durur

Arkadaşlar bu yolu denerseniz ve facebook’ta ilk defa hesabınız kapatılmışsa, büyük ihtimalle hesabınızı tekrar aktif hale getirirler…

Bu yolu deneyenler ve başarıya ulaşanlar ya da başarısızlığa uğrayanlar, yorumlarını buraya yazarlarsa; herkes için iyi olur…

Yukarıda kırmızı ile yazdığım yazıyı sadece disabled@facebook.com adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Zaten oradan yetkililer ilgileniyor, her gördüğünüz mail adresine göndermeyin.

Eğer Talebiniz kabul edilir ise, hesabiniz kaldiği yerden devam edecektir. Benim hesabimda kapatilmişti, ve mail atarak 3 gün içinde açtırdım .inşallah sizinde açılır.
  2. görkem06

görkem06 New Member

Ce: Kapatılan Facebook Hesabı Tekrar Nasil Açılır? Kapatılan Facebook Hesabını Geri A

8 gündür denedm :S hala açılmadı dediğinz uygulamaları yaptm ama cwp bile gelmedi yardm lütfen
  3. erdem0123

erdem0123 New Member

Ce: Kapatılan Facebook Hesabı Tekrar Nasil Açılır? Kapatılan Facebook Hesabını Geri A

banada hicc mi hicc cvp bile gelmedi lütfenn yardımcı olun :(
  4. Melek

Melek Super Moderator

Bir çoğunuz Facebookta yazmış olduğunuz yorumlar yüzünden ya da rahatsızlık verdiğiniz bir şahıs tarafından veya komplo ile şikayet edilerek facebook hesabınız kapatılmıştır.
    Kapatılan facebook hesabımızın tekrar aktif hale getirilmesi için “disabled@facebook.com” adresine e-mail atmamız gerekmektedir…

Hepimizin ingilizcesi çok iyi derecede olmadığı için ben hazır bi mail yazmıştım onu sizler için buraya yazıyorum. Aynı şekilde gönderirseniz hesabınızın açılma ihtimali kuvvetlenir.

Genelde aynı mesajı kopyala yapıştır yaptığınız için facebook hesabınız bloke edilir.

Arkadaslar faceebook’dan gelen ilk mesaj’a karşilik Bu E-mail’i aticaksiniz. Sonra size Bir mail daha gelecek kırmızı yazdiğim Mail’i aticaksiniz. Tabi hesabını kesin açılacak diye birşey yok.

1. Kısımda Bu Mail’i Atacaksiniz.

Hello Madam / Sir,

I made a big mistake. i wanted to my friends say something about me and i forgot to change the message. so you deleted my account.

i am very very sorry because of it. Can you active my account again please?

That is the warning “Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.”

What can i do to be activated my account again?

Regards…

Peki kapatılan facebook hesabımı tekrar kullanıma açtığımızda, arkadaşlarımız ya da mesajlarımız aynen durur mu?

Evet durur

Arkadaşlar bu yolu denerseniz ve facebook’ta ilk defa hesabınız kapatılmışsa, büyük ihtimalle hesabınızı tekrar aktif hale getirirler…

Bu yolu deneyenler ve başarıya ulaşanlar ya da başarısızlığa uğrayanlar, yorumlarını buraya yazarlarsa; herkes için iyi olur…

Yukarıda kırmızı ile yazdığım yazıyı sadece disabled@facebook.com adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Zaten oradan yetkililer ilgileniyor, her gördüğünüz mail adresine göndermeyin.

Eğer Talebiniz kabul edilir ise, hesabiniz kaldiği yerden devam edecektir.

2. Gelen E-mail’e Karşilik İse bu Mail’i aticaksiniz ;

hi admin..you are right..i hadn’t known the some rules so that im a new member.i have just joined to imaginary-world of internet,So i hadnt known the somethings.i apologize with you and i am sorry.Can you open my account for once?i will be grateful,i dont make a mistake again.Thank you!!!

Bu Mesajdan Sonra size E-mail gelecektir. Büyük ihtimal hesabinizi tekrar değerlendirilecektir.
  5. Melek

Melek Super Moderator

Kapatılan facebook hesabımızın tekrar aktif hale getirilmesi için disabled@facebook.com” adresine e-mail atmamız gerekmektedir…
  6. Ce: Kapatılan Facebook Hesabı Tekrar Nasil Açılır? Kapatılan Facebook Hesabını Geri A

ya bnm de face kılıtlendı bır suru ıstek gelmıs ama bn kabul etmedım hıc bırını neden bole oldu anlamadım ne olur yardımcı olun yaaaa ugrasıorum acılmıo bı turlu face gırıste 1 hafta ıcınde acılcak dıo ama 10 gun gectı yaa yok acılmadı
  7. Uğur aksu

Uğur aksu Guest

Faceme giremiyorum hesabın geçici olarak kullanılamıyor dio
  8. ecci

ecci New Member

Yazılanı uyguladım ama hiç bi etkisi yok
  9. Fmb Xp

Fmb Xp New Member

Mesajı Msnden Mi Atıcaz?
  10. Fmb Xp

Fmb Xp New Member

Cevap Geldi Ama Türkçe
  11. Viole

Viole Administrator

teşekkürler melek
  12. Ce: Kapatılan Facebook Hesabı Tekrar Nasil Açılır? Kapatılan Facebook Hesabını Geri A

hesabın geçici olarak kilitlendi dio onu geri acmak icin napabilirim ??????
  13. ferhat yavuz

ferhat yavuz Guest

hesabınız geçici olarak kilitlendi uyarısı alıyorum acaba nasıl açabilirm
  14. murat anıl

murat anıl Guest

calınan faceve msn adreslerimi geri aldım fakat msn mikullanabiliyorumamafacemikullanamıyor
  15. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

face linkim ekleyin her konuda yardımçı olurum elektıronik kimlık yapıyorum
  16. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

FACEBOOK HESABIME GİRİŞ YAPINCA HESABIN GEÇİCİ OLARAK KİLİTLENDİ Bu hesapta yazanlar gerçek adın ve kişisel bilgilerinse, lütfen bunu doğrulamamıza yardımcı ol. YAZIYOR DEVAMA TIKLIYORUM KİMLİK BİLGİLERİMİ İSTİYOR YÜKLEDİM Ekibimiz yüklediğin kimliği kısa bir süre içerisinde gözden geçirip verdiğin e-posta adresine yanıt yazacaktır yAZIYOR FAKAT 12 GÜNDÜR HİÇBİ GELİŞME YOK YARDIMCI OLUN :(
  17. gulum can

gulum can Guest

hesabım kapandı geri acmak istyorum
  18. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

benimde facem geçici olarak kitlendin allahını sewen yardım eeetsin nolur
  19. sezgın

sezgın Guest

kapatılan hesabımı gerı almak ısıtoyurum lutfen
  20. wolkanblog

wolkanblog New Member

Peki biz bu maili atıcak ama konu başlığı olarak ne belirtmemiz gerekiyor onuda yazarmısınız

Sayfayı Paylaş