Sevgiliye güzel sözler, Sevgiliye Söylenecek Anlamlı Kısa güzel sözler, Mesajlar

Konusu 'Güzel Sözler, Mesajlar' forumundadır ve Melek tarafından 20 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

 1. Melek

  Melek Super Moderator

  Sevgiliye güzel sözler, Sevgiliye Söylenecek Anlamlı Kısa güzel sözler, Mesajlar
  Aşkımı dağlara yazacaktım aşkımdan büyük dağ bulamadım..

  » Özgürlük düşlerde değil ,kendi kendimize yükselttiğimiz çitlerin ardındadır

  » İşte buna aşk denir be aslanım, buna zifiri karanlık denir. Oğulları olur aşkın, kızları olur; karı, yağmuru, tipisi olur. Çamuru bile olur; lakin, gövdeni güneşin altına yaydığın bahar günleri parmakla sayılıdır. O parmakla sayılı anlar için, o birkaç yıl sonra zihninden fırlayıp fırlayıp tatlı bir yağmur olur.

  » Göz Damlalarının Yanaklarına Çizdiği Islak Patikaları Seyret, Seyret ki Yalnızlığın Acısını Anlayasın. Dudaklarını Okşayan Tuzlu Tanecikleri Hisset, Hisset ki Daha Güzel Ağlayasın.

  » Birlikte Yaşayabileceğin Biriyle Değil, Onsuz Yaşayamayacağın Biriyle Ol. Gelip Boşluk Dolduranlardan Değil, Gittiğinde Yeri Dolmayanlardan Olsun.

  » Bir Dost Yüzüne İhtiyaç Duyduğunda Başını Kaldır ve Gökyüzüne Bak. Güzdüzleri Bulutların Geceleri Yıldızların Arkasından Gülümsüyor Olacağım.

  » Benim İçin Hayatta İki Şey Önemlidir, Biri Sen Diğeri Özgürlüğüm. Özgürlüğüm İçin Canımı, Senin İçin Özgürlüğümü Feda Ederim.

  » Güller Hep Ellerinde Açsın Ama Dikenleri Batmasın. Sevda Hep Seni Bulsun Ama Seni Yaralamasın. Mutluluk Hep Yüreğine Dolsun Ama Beni Unutturmasın.

  » Birgün Yağmura Yakalanırsan Benden Kaçtığın Gibi Yağmurdanda Kaç. Çünkü Bulutların Arkasında Kaybolan Aşkı İçin Ağlayan Benim.

  » Uzaklıklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.

  » Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum. Ne kadar özledim diye sorarsan, kalbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum.

  » Mevsimlerden sonbahardayım, senin yüzünden. Dünyadaki herkes için herhangi biri ama herhangi biri için dünyalara değersin.

  » Yağmurlu bir havada SENİ SEVİYORUM demeye gerek var mı?İşin ne cama yaslan sah hadi bakalım...

  » aşkını yüreğimde sakladım ama anlmadın gözlerini gözlerimde sakladın anlamadım seni sevıyorum dedin yine anlmadın ne yapıyım seninde seni sevıorum diyebilmen için

  » bazı geceler gökyüzünde ayı göremezsin ama bilirsin ay gecenin içinde saklıdır tıpkı yanımda olmasanda her zaman KALBİMDE OLDUGUN GİBİ HEP İÇİMDESİN

  » SEN HAYATI YAŞAMAYA DEĞER KILAN... SEN MUTLULUĞU BANA DOYASIYA TATTIRAN VE SEN ÖZLEMİNDEN UYKULARIMI KAÇIRAN BİRİCİK SEVGİLİM; SENİ ÇOK SEVİYORUM...

  » HER aŞkIn Sonu değil mi?1 avuÇ gÖz yaŞI!

  » biz sevdiğimizi iki öpücük için değil bir ömür birlikte olmak için severiz

  » canım askım gitme uzaklara...sana ihtiyacım var.gidenler dönmüyor geri.......

  » SEN HİC DENİZİN DİBİNDE ORMAN GORDUNMU.. OLMAZDEME CUNKU BEN SENİN GOZLERİNDE OLULERİN BİLE GOREMEDİGİ CENNETİ GORDUM BEGÜLÜM

  » MUTLULUK; DİKENLER ARASINDA AÇAN BİR GÜLDÜR...

  » hasret kapımda nöbet tutuyor...biricik sevdiğim uzak bir yerde gözlerim hep ve sadece onu arıyor...!!!!!

  » içimde sakladığım bir şehirdesin, unutmaya kıyamıyorum, geceler karanlık geceler hüzün bu deli hasrete dayanamıyorum, ben sevmekten suçlu aşktan sanığım, hala sana aşık ve hala yanığım SENİ ÇOK SEVİYORUM....

  » bil ki !katıksız sancılara razıyım yokluğun olmasa.bilki bir avuç biber gözlerime serpilen.ellerimde silinmemiş ellerinin izleri.durup şiirler yazıyorum yoluna.içimde sıkıntıların en dayanılmaz şekli.kaçıncı kere saatleri susturuyorum........

  » bir deniz düşün susuz bir bahar düşün çiçeksiz bir insan düşün sevgisiz birde beni düşün sensiz

  » İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

  » Bir bakışın manası hiçbir lisanda yoktur bir bakış bazen bir şifa bazen sihirli bir oktur bir bakış bir aşığa neler neler anlatır bir bakış bir aşığı yıllarca ağlatır...

  » Gözlerin gözlerimi gözleseydi gözlerinle gözlerim göz göze gelirdi!!!

  » Birine verilecek değerler uğruna feda edilebileceklerle ölçülüyorsa aç gözlerini etrafına bak bu gördüğün herşeyi sana senin için feda ederim ama sakın aynaya bakmaaa

  » Dün gece rüyamda seni gördüm sana seni sevdiğimi söyledim sende bana sarıldın hiç bırakmayacakçasına şimdi merak ettiğim bir şey var rüyalar gerçekmi olur yoksa tersinemi çıkar???

  » Kaderde sevmekte vardır ölmekte sevmeyi seçtim ama sevmek ölmektende beter...

  » bir gün buluşacağımız yere gelmezsem dünyanın bütün renklerinden oluşan bir demet çiçek yaptır çünkü beni senden ayıracak tek kuvvet ölüm beni yakalamış demektir.
 2. mavidünya

  mavidünya New Member

  Ce: Sevgiliye güzel sözler, Sevgiliye Söylenecek Anlamlı Kısa güzel sözler, Mesajlar

  Sen bazen en zifiri karanlik gecemin günesi, sen bazen yasanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni

  Sen gozumden damyalan yaslar gibisin. Sen her zaman parlayan bir gunessin. Sen her zaman ihtiyacim olansin. Seni hala seviyorum - Umarim bunu duyarsin!

  Tanriya cicek sordugumda bana bahce verdi. Tanriya irmak sordugumda bana okyanus verdi. Tanriya sevgi sordugumda da bana seni verdi..

  Insanlar tek kanatli melekler, sadece birbirlerine tutunduklarinda ucabilirler..

  Çok hayalciyim;Sana ağlarken;Ve aşk şarkılarına hastayım;Gözyaşlarına çok yorgunum;Senin hala burada benimle olmanı dilerken;Dedi ki aşk şarkılarına hastayım çok üzücü ve yavaşlar...

  Denizler durulmaz dalgalanmadan, Umutlar yeşermez sevgi olmadan,Yalnızlıklar yok olmaz beraber olmadan, Mutluluklar yaşanmaz inan SEN OLMADAN..  Günleri gözlerinde bitirmeyi özlediğim sevgilim; tüm bunlara değecek büyük bir sevdan var yüreğimde…


  Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. sevda hep seni bulsun ama yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın.


  merhaba özlenmesi en güzel insan.özümde özlediğim gözümde tüten gülünce beni güldüren yüz , duyduğumda en mutlu olduğum ses. SENİ ÇOK ÖZLEDİM!


  Sen Solgun baharlardaki mavi yağmurum
  Akşam kızıllığında yorgun gölgem Kış ayazında yaz güneşimsin.
  Bulutlardaki saklı düşlerim Her günün sonunda özlediğimsin.
  Yüzün kadar temizdir kalbin Hangi sevgi alabilir yerini?
  Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor Sensizlik ölüm kadar acı…


  Sabahları seviyorum insanları seviyorum filmleri şarkıları
  kitapları sıcak ekmeği kalabalık sofraları çikolatayı minicik bebekleri
  rüzgarda yaprak olmayı geceleri yıldız olmayı yaz gecesinde yağmur olmayı sevdim...
  Ve en çokta seni sevdim Hep yokluğunda...
 3. Msn

  Msn New Member

  Ce: Sevgiliye güzel sözler, Sevgiliye Söylenecek Anlamlı Kısa güzel sözler, Mesajlar

  Seviyorum Derken Kalbim Titriyor Yanında herşey yalan bir sen gerçek geliyorsun gözlerim senden başkasını görmüyor sevgilim.

  ♥ Biricik Sevgilim Seninle Başlaya Sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni.

  ♥ ben Seninle Sevmeyi öğrendim Sevgilim, Sen girmeden önce hayatıma yalanlar içinde kaybolmuşum yeni vardım farkına Seviyorum seni Unutma Bunuda :)

  ♥ Ben Senin Sadece Güzel Günlerinde Yanında Değilim Kötü Günündede Yanındayım Sevgilim Seni Değişmem Hiçbirşeye unutma Sevgilim.

  ♥ Ben Aşkı Sana ihaneti Kara Toprağa Yazdım Sevgilim Ben Aşkım Sensin ihanetim Kara Toprağa hediyemdir.

  ♥ Bir günümü Sensiz Geçirmek Çok Ağır geliyor inan bana sevgilim seninle her saniyenin değerini biliyorum ama saniyeler senin değerini hala bilmiyor bebeğim :(

  ♥ Güzeliğinle Başlayan Hayatım Ellerinde Son Bulsun Sevgilim Seni Çok Seviyorum.

  ♥ Sevmek Seninle Güzel Sevilmek Güzel Sözlerinle Güzel Sen bana O Güzel Tebessumunle Bak herzaman Bende Yaşamak için Savaşayım Bu Zalim Hayatta Sevgilim.

  ♥ Kavgalar Sevgiyi, Sevgiler Kavgayi getirir çogu zaman hayatımıza ben kavgalarımda Sevdim Seni Severken kavga Etmeyi Sevdim Seninle Sevgilim Kırgın Değilim Sana Meleğim.

  ♥ Küçük Bir Su Damlası Kadar Narin Ve Güzelsin Sevgilim..

  ♥ Yarınların Ufkundayım Kalbimle, Seni bekliyorum Sıcacık Sevgimle Seni özlüyorum haydi gel benimle sevgilim yarınlarımıza yelken açalım.

  ♥ Sen Büyük Bir okyanusun içinde Gizemli Ve bir Okadarda Etkileyici Bir Adasın Sevgilim Seninle Yaşadığım için Mutluyum Sevgilim.

  ♥ ucsuz bucaksız bir şehrin içindeyim bebeğim hadi güzelliğinle kalbinin sıcaklıgıyla bu şehri güzelleştir bu şehir sensiz çekilmez sevgilim.

  ♥ Ben Seni iLk Gördüğüm gibi Değil Hep Hayal Ettiğim Gibi Sevdim Sevgilim.

  ♥ Hayatımın Bütün Zamanı Senin Sevgilim Senin için Zamanı Çıkarırım hayatımdan Sevgilim :)

  ♥ Yarınlarımın Sıcak Sabahı, Sıcak Sabahlarımın Yarınlarısın Sevgilim..

  ♥ Sen Okulda Dersimin Ortasında hayal Kurduğum Sevgilimsin Sen her tenefus Zili Çaldığında Seni Görmek için Beklediğim Çıkışlarımsın ve Sen Defterlerime Adını Doldurduğum Biricik Sevgilimsin Çünki Sen Benimsin..

  ♥ Elimde Olsa Dünyanın En Yüksek Zirvesine Çıkıp Dünyanın EN Büyük Aşkını Yani Aşkımızı Haykırıcam Sevgilim.
 4. Almira

  Almira Administrator

  Ce: Sevgiliye güzel sözler, Sevgiliye Söylenecek Anlamlı Kısa güzel sözler, Mesajlar

  hasret kapımda nöbet tutuyor...biricik sevdiğim uzak bir yerde gözlerim hep ve sadece onu arıyor...!!!!!

  » içimde sakladığım bir şehirdesin, unutmaya kıyamıyorum, geceler karanlık geceler hüzün bu deli hasrete dayanamıyorum, ben sevmekten suçlu aşktan sanığım, hala sana aşık ve hala yanığım SENİ ÇOK SEVİYORUM....

  » bil ki !katıksız sancılara razıyım yokluğun olmasa.bilki bir avuç biber gözlerime serpilen.ellerimde silinmemiş ellerinin izleri.durup şiirler yazıyorum yoluna.içimde sıkıntıların en dayanılmaz şekli.kaçıncı kere saatleri susturuyorum........

  » bir deniz düşün susuz bir bahar düşün çiçeksiz bir insan düşün sevgisiz birde beni düşün sensiz

  » İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

  » Bir bakışın manası hiçbir lisanda yoktur bir bakış bazen bir şifa bazen sihirli bir oktur bir bakış bir aşığa neler neler anlatır bir bakış bir aşığı yıllarca ağlatır...
 5. Almira

  Almira Administrator

  Ce: Sevgiliye güzel sözler, Sevgiliye Söylenecek Anlamlı Kısa güzel sözler, Mesajlar

  Gözlerin gözlerimi gözleseydi gözlerinle gözlerim göz göze gelirdi!!!

  » Birine verilecek değerler uğruna feda edilebileceklerle ölçülüyorsa aç gözlerini etrafına bak bu gördüğün herşeyi sana senin için feda ederim ama sakın aynaya bakmaaa

  » Dün gece rüyamda seni gördüm sana seni sevdiğimi söyledim sende bana sarıldın hiç bırakmayacakçasına şimdi merak ettiğim bir şey var rüyalar gerçekmi olur yoksa tersinemi çıkar???

  » Kaderde sevmekte vardır ölmekte sevmeyi seçtim ama sevmek ölmektende beter...

  » bir gün buluşacağımız yere gelmezsem dünyanın bütün renklerinden oluşan bir demet çiçek yaptır çünkü beni senden ayıracak tek kuvvet ölüm beni yakalamış demektir.

Sayfayı Paylaş