Tolga Sayışman Hayatı (Tolga Sayışman Kimdir? - Tolga Sayışman Biyoğrafisi)

Konusu 'Moda Tr ( Kimdir )' forumundadır ve Kimdir tarafından 22 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. Kimdir

Kimdir New Member

Tolga Sayışman Hayatı (Tolga Sayışman Kimdir? - Tolga Sayışman Biyoğrafisi)

Tolga Sayışman
    Gerçek Adı : Tolgahan Sayışman
    Doğum Tarihi : 17 Aralık 1981
    Doğum Yeri : İstanbul
    Eğitimi : Yüksek Lisans
    Boy : 1.87
    Göz Rengi : Yeşil

2005 yılında türkiyeyi temsilen g.korede Dünya erkek güzellik yarışmasında(manhunt international) dünya 1. si oldu... ekoldrama ve ayla algandan uzun bi süre oyunculuk eğitimi almış ve ardından esir kalpler adli dizi yer aldi... Top Model yarışmasındaki sunuculuğu ile çok başarılı bi performans sergileyen tolgahan daha sonra maçolar dizisiyle ,dicle dizisinde ve acemi cadı dizisindede konuk oyuncu olarak yer almistir.

Tolgahan Sayisman
    Dogus Universitesi İsletme Mezunu

'Dünya Manhunt Yarışması'nda 70 finalisti geride bırakarak 'Dünyanın En Yakışıklı Erkeği' seçilmişti ve böylelikle bu yarışmayı ilk kez bir Türk kazanmıştı. Tolgahan, yarışmayla ilgili olarak "Aslında kalben hissediyordum birinci olacağımı ama bunu dile getiremiyordum" demisti.

2. kartal

kartal New Member

Ce: Tolga Sayışman Hayatı (Tolga Sayışman Kimdir? - Tolga Sayışman Biyoğrafisi)

ya inanmıyom bukadar insan yakışıklı olurmu allah nazardan saklasın allah sevdiğine bağışlasın :gül::gül::gül::gül::gül::gül:
  3. kartal

kartal New Member

ben senin en büyük hayranınım ya :hoşçakal::hoşçakal::hoşçakal::hoşçakal::hoşçakal::hoşçakal::hoşçakal: AŞKIMSIN SENİ ÇOOOOK SEVİYORUM.....!!!!
  4. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

öhhhhhh birkan sokullu daha YAKIŞIKLIIIIIIIIIII
  5. beste

beste Guest

bn 12 yaşındayım... bence en güzel erkek ünlü tolgahan sayışman ona hayatında bol şanslar dilerim ve ona buradan kocaman öpücükler yolluyorum ve onu çoooooooooooooooooook seviyorumm.
  6. elif sevincc

elif sevincc Guest

seni çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviiiiiiiiiiiyoruuuummm
  7. sümeyye yk

sümeyye yk Guest

seni çok seviyoruz tolgahancıgım öptüüüüüüüüüüüüüümmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!
  8. Sana aŞiĞiz

Senİ Çooooook sevİyoruzzzzz.senİnle ayni dİzİde yer almayi Çok İstİyoruz.senİ kİmseye yar etmeyİz.kİmse Ümİtlenmesİn.
  9. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

sizin en büyük hayranızım sizi çok seviyorum.
  10. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

tolgahan bencede çok yakışikli. ALLAH HERKEZİN GÜZELLİGİNİ AYRI AYRI VERMİŞŞŞ. SERENAY SENDE SÜPERSİN. İYŞAALLAH EVLENİRSİNİZZZ.
  11. Rabisim

Rabisim Guest

tolgahanı çok seviyorum selen soyderle çok yakışıyo Allah sevdiğine bağışlasın muççç
  12. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

sana bayılıyrm Aşkım
  13. iğrenç

Pua ben bu kadar tİpsİz ve İĞrenÇ bİr adam gÖrmedİm hayatimda
  14. Ce: Tolga Sayışman Hayatı (Tolga Sayışman Kimdir? - Tolga Sayışman Biyoğrafisi)

yhaaa insanda bu kadar yakışıklılıkk olur muu yerimm seniii:))
  15. zeynep kaya

zeynep kaya Guest

tolgahan dizide bile olsa selenle birbirinize çok yakışıyosunuz keşke gerçekte sewgili olsanız serenayla da yakışıyorsunuz ama selen kadar deil seni çok sewiyorum cnm ...
  16. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

Çok yakışıklısın Selen'le birbirinize çok yakışıyorsunuz...
  17. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

sen çok mu tiplisin .... karşında görsen YAKIŞIKLI die bayılırsın ...........
  18. BÜŞRA NUR

BÜŞRA NUR Guest

tolgahansayışman dünyadaki en yakışıklı erkek selen soyder de en güzel kızzzzzzzzzzz
  19. şehriban

şehriban Guest

tolgahan bensenin hayranıyım seni çok seviyorum sen benim aşkımsın sana bol şanslar dilerimmmmmmmmmmmmmmmmm CANIM BENİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
  20. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

tolgahan güzel ama çağatay buna 1000 çeker

Sayfayı Paylaş