Unutma Beni Dizi Oyuncularınnı Resimleri -Unutma Beni Dizi Oyuncuları-Unutma Beni

Konusu 'Muhteşem Yüzyıl' forumundadır ve Almira tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. Almira

Almira Administrator

Yönetmen: Güzide Balcı

Yapımcı: Ata Türkoğlu

Oyuncular: Zuhal Olcay, Uğur Polat, Tilbe Saran ve Haldun Boysan

Program Ekibi: Öykü:perihan Mağden

Senaryo:Gamze Özer

TRT’den içinizi sımsıcak saracak yeni bir dizi… Yapımcılığını Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Güzide Balcı’nın üstlendiği “Beni Unutma” başlıyor…

Öyküsünü Perihan Mağden, senaryosunu Gamze Özer’in kaleme aldığı dizide, Zuhal Olcay, Uğur Polat, Tilbe Saran ve Haldun Boysan gibi Türk sinema ve tiyatrosunun ünlü oyuncuları rol alıyor.

İmkansız bir aşk hikayesi…

Yaşadıkları acıları yüreklerine kilitlemiş iki yalnız insanın imkansız aşk hikayesini anlatan “Beni Unutma”, benzer acılarla yaşama küsmüş, çaresizliği ve hüzün kokan bir kaderi yaşarken hiçbir zaman yıkılmamış, dimdik ayakta kalmayı başarmış iki cesur yüreğin öyküsü…

Beni Unutma Bolum 1
  2. Almira

Almira Administrator

Ce: Unutma Beni Dizi Oyuncularınnı Resimleri -Unutma Beni Dizi Oyuncuları-Unutma Beni

3. Almira

Almira Administrator

Ce: Unutma Beni Dizi Oyuncularınnı Resimleri -Unutma Beni Dizi Oyuncuları-Unutma Beni

4. Almira

Almira Administrator

[​IMG] Beni Unutma / Sürekli Güncel...

Yönetmen: Güzide Balcı

Yapımcı: Ata Türkoğlu

Oyuncular: Zuhal Olcay, Uğur Polat, Tilbe Saran ve Haldun Boysan

Program Ekibi: Öykü:perihan Mağden

Senaryo:Gamze Özer

TRT’den içinizi sımsıcak saracak yeni bir dizi… Yapımcılığını Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Güzide Balcı’nın üstlendiği “Beni Unutma” başlıyor…

Öyküsünü Perihan Mağden, senaryosunu Gamze Özer’in kaleme aldığı dizide, Zuhal Olcay, Uğur Polat, Tilbe Saran ve Haldun Boysan gibi Türk sinema ve tiyatrosunun ünlü oyuncuları rol alıyor.

İmkansız bir aşk hikayesi…

Yaşadıkları acıları yüreklerine kilitlemiş iki yalnız insanın imkansız aşk hikayesini anlatan “Beni Unutma”, benzer acılarla yaşama küsmüş, çaresizliği ve hüzün kokan bir kaderi yaşarken hiçbir zaman yıkılmamış, dimdik ayakta kalmayı başarmış iki cesur yüreğin öyküsü…

Beni Unutma Bolum 1

Beni Unutma Bolum 2

Beni Unutma Bolum 3

5. Almira

Almira Administrator

Sayfayı Paylaş